O mně

Jmenuji se Šárka Horná

a  na své duchovní cestě jsem přijala své duchovní jméno  La Meera

narodila jsme se 21. 6. 1971

Jménem Šárka mi rodiče dali do vínku bojovnost a schopnost překonávání překážek a jako Horná cítím lásku a úctu k horám, přírodě.. Obě tyto vibrace mě provází celým mým životem. Bojovnost jsem musela projevit hned pár vteřin po narození, a aby byl tento okamžik i pro mé rodiče radostným, museli si počkat téměř dva týdny, než bylo jasné, že jsem si tento svůj život "vybojovala" :-) Od té doby jsem si musela "vybojovat" znovu a znovu mnohé... A vždycky to pro mě byla nová příležitost, dar, prožitek, který mi pomohl překonat sama sebe, nalézt sílu a ochotu milovat život se vším co přináší... A láska k horám... lesy, louky, potoky, říčky.. jsou mým domovem od malička.. a často byly mým jediným prostorem k nalezení sebe sama. Za každého počasí jsem vyrážela do mých nejbližších Jeseníků. A neodradil mě ani sníh, déšť, vichřice... naopak, být sama se všemi živly přírody pro mě bylo vždy tak osvobozující..

Jsem narozena ve znamení Blížence a tak umím tzv. "žít mnoho odlišných životů" najednou :-) a tak můj vnitřní svět a jeho prožívání byl jen málokomu povolen shlédnout...navenek jsem plnila především představy mých rodičů o mém životě... a tak jsem od malička sportovala a vyhrávala, hrála na piano, pletla, šila, háčkovala.., vystudovala ekonomii, pak se velmi dobře uplatnila v práci.. měla děti, dům... přesto jsem cítila, že moje štěstí a tvořivost zůstávají nenaplněny :-)  Tím druhým světem pro mě bylo duchovno a ezoterika.  Od malička jsem se zajímala o bylinky, používala k uzdravení sebe a později mých dětí  dary přírody, současně jsem měla  ohromnou příležitost být od malička vedle skvělého psychotronika pana Rumlera, který mi otvíral nádherný svět tajemna a zázraků... Tehdy jsem ještě nevěděla, že to, co nazývám zázrak je jasnozřivost, jasnovidění (jasnoslyšení), že energie všude kolem sebe necítíme všichni stejně... a zklamáním samozřejmě tehdy pro mě bylo, když mi chyběli pro tento můj svět lidé ke sdílení...  A tak jsem žila vedle sebe dva rozdílné světy a učila se je postupně  propojovat. A dnes si dovoluji plnit si své sny, být v radosti a souladu se svou duší..

Od konce devadesátých let jsem procházela a vzdělávala se v různých ezoterických oborech a neustále se zajímala o alternativní metody léčení nemocí a vlivu stravy na zdraví. Prošla jsem mnoha kurzy (numerologie, astrologie, reflexologie, základy čínské medicíny, shiatsu, automatická kresba, Sylvova metoda, psychosomatika a etikoterapie, energetická léčení - REIKI, kineziologie, hó oponopono, kvantové léčení atd..) Byl to můj "druhý" svět, ve kterém jsem se cítila skvěle... A pak ke mně přišla informace o "theta" mozkových vlnách..  zjistila jsem, že to je ten "svět", který mi pomáhal překonat těžké energie a vibrace v dětství.. Do těchto vln jsem si uměla velice rychle utéct a schovat se :-), ale že jsou také místem a klíčem k našemu podvědomí, kde máme uchováno spousty myšlenek, přesvědčení, programů, které nás ovlivňují, aniž bychom si to přáli, jsem tehdy ještě netušila. Začalo mě to však fascinovat a začala jsem hledat. A přišla ke mně informace o metodě Vianny Stibal z USA  Thetahealing. Prakticky ihned jsem se přihlásila na kurz, pak na pokračující a další, další... každý mě velmi obohacoval a já jsem v sobě i v této metodě nalézala neskutečně skvělý a mocný "nástroj" jak pomoci uzdravovat duše i těla těch, kteří si to přejí...